İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

2005 Mart Öğrenci Toplantısı

Grubumuzun öğrencilere yönelik düzenlediği toplantıların ilki 19 Mart 2005 Cumartesi günü İstanbul Eresin Topkapı Otelde yapıldı. Toplantıya İstanbul''da okuyan pek çok öğrencinin yanısıra iş hayatına yeni atılmış genç hemşehrilerimiz de katıldı. Bolvadin Girişim Grubu''nun, İstanbulda okuyan öğrenciler ile her ay Bolvadinli tanınmış simaları buluşturmayı hedeflediği öğrenci toplantılarının ilkinin konuğu Osman Nuri ODUNCU idi.

Program saat 19:00''da akşam yemeği ile başladı. Bolvadin Girişim Grubu''nun faaliyetlerini anlatan slayt gösterisi ve BGG Dönem Başkanı Mehmet KOCA''nın açılış konuşmasından sonra gecenin onur konuğu Osman Nuri ODUNCU''nun konuşması gerçekleşti.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) üyesi olan Osman Nuri ODUNCU, toplantıda tecrübelerini ve Bolvadin hakkındaki düşüncelerini aktardı. Toplantıya katılanlardan gelen soruları da yanıtlayan ODUNCU, öğrencilere cesur olmaları gerektiğini söylerken Bolvadin için yeni projelere ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen gecede Bolvadinli öğrenciler ve çalışan gençler biraraya gelerek hem ODUNCU''nun tecrübelerinden istifade etme hem de birbirleri ile görüşme imkanı buldu.

 

Yorum yazabilirsiniz.