İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

26. Geleneksel İftar Buluşmasını 2019

11 Mayıs 2019 cumartesi günü Bolvadinli hemşerilerimiz 26. geleneksel iftar buluşmasını gerçekleştirdiler .
Yoğun katılımın olduğu iftarımız okunan Kur’an ve ezanın ardından Dernek başkanımız Sayın Yasin Pektaş ‘ın açılış konuşması yapmasıyla başladı.Programa katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Pektaş,Dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve bundan sonra yapılacak hayırlı hizmetler için de hemşerilerimizden destek istedi.
AFYONMADEF başkanı Ercan KÖSEER yaptığı konuşmada Marmara bölgesinde bulunan Afyonkarahisarlılar ‘ın dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AFSİAD yönetim kurulu üyesi Seçkin KÖSE de Afyonkarahisar için yaptıkları çalışmaları özet olarak anlattı

Birgivi Dertli: Daha sonra kürsüye gelen Bolvadin Belediye Başkanı Fatih KAYACAN Bolvadinli hemşerilerini selamlayarak sözlerine başladı.

Bolvadin’e yaptığı hizmetleri anlatan Başkan KAYACAN önümüzdeki projelerini de hemşerileri ile paylaştı.

Birgivi Dertli: Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı sayın Ahmet KOCA ,hemşerileri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Ankara’da yaptığı çalışmaları hemşerilerine aktardı.

Son olarak kürsüye Derneğimizin kurucu başkanı ve Mavera Vakfı mütevelli başkanı Mehmet KOCA geldi.Hemşerilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederek sözlerini sürdüren KOCA, STK ‘ların önemini vurgulayarak hemşerilerimize hizmet eden bu yapılara destek vermek gerektiğinin altını çizdi.

Birgivi Dertli: İstanbul’da ÜSKÜDAR İlçesinde bir kez daha iftar heyecanı yaşayan hemşerilerimiz, yapılan iftar organizasyonu sebebiyle Dernek yönetimine teşekkür ettiler.

Yorum yazabilirsiniz.