İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

BOLVADİN'DE ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

BOLVADİN''DE ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

Derneğimiz tarafından Bolvadin Müftülüğüne bağlı Ayfer Emet Kur’an Kursuna 1adet ,Bolvadin İmam –Hatip Lisesine 9 adet olmak üzere toplam 10 adet projeksiyon aleti hediye edilmiştir.

Kurban Bayramı arefesinde hem Kur’an Kursu öğrencilerinin hem de İmam –Hatip Lisesi öğrencilerinin çifte bayram sevinci yaşamalarına sebep olan hediyelerin devir-teslim töreni Ayfer Emet Kur’an Kursunda ve Bolvadin İHL Okul Müdürü Nurettin Erdurmuş’un makam odasında gerçekleştirildi.

Bolvadin İlçe Milli eğitim Şube Müdürü Bekir Sıtkı Özaydın’ın,Derviş Özçal’ın yanı sıra diğer yetkililer ve okul öğretmenleri de hazır bulundu.

Bolvadin İHL müdürü Nurettin Erdurmuş ; ‘’Derneğimizin ,Bolvadin ve Bolvadinliye dönük hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bolvadin Girişim Grubu Derneğinin hizmetlerinin diğer sivil toplum kuruluşlarına örnek olması gerektiğini’’ifade etti.


Derneğimiz adına Av. Birgivi Dertli’de ; ‘’Bolvadin İmam – Hatip Lisesi öğrencilerinin yetiştirilmesi ve başarılı sonuçlar alınmasından dolayı tüm emeği geçen idareci,Müdür ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti’’

 

Yorum yazabilirsiniz.