İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

HEMŞERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ

Bolvadinli hemşerimiz Dr. Mehmet Oduncu son valiler kararnamesi ile Ankara Vali Yardımcılığından Osmaniye Valiliği görevine atanmıştır.

 

Bolvadin Girişim Grubu Derneği olarak bugüne kadar bulunduğu her görevde hem başarılı ve hem de memleketimizin yüzakı olan sayın Valimizi tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.Tüm Bolvadinin ve Bolvadinlilerin duası ile de nice hayırlı hizmetlere imza atacağına inanıyoruz.

 

BOLVADİNLİ DR. MEHMET ODUNCUNUN ÖZGEÇMİŞİ

 

Oduncu, 1962 yılında Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde doğdu. 1985 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1986 yılında İzmir Valiliği’nde Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Ordu-Kumru, Ankara-Keskin ilçelerinde vekil kaymakamlık görevlerinden sonra 1989 yılında kaymakam adaylığı kursunu tamamlayarak Balıkesir’in Balya ilçesine atandı. Sırasıyla Denizli-Baklan, Kastamonu-Şenpazar, Mardin-Ömerli, Kütahya-Emet ilçelerinde kaymakam olarak görev yaptı. Beş yıl süre ile çalıştığı Sivas Vali Yardımcılığından sonra Bakanlık Hukuk Müşaviri olarak atandı. 2005 yılından beri Bakanlık Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak görev yapan Oduncu, bir yıl süre ile İngiltere’de yabancı dil ve mesleki eğitimi aldı. Kamu yönetimi alanında yüksek lisans ve doktora eğitimlerini tamamladı.2009-2010 yıllarında ise İstanbul-Pendik İlçesinde Kaymakamlık yaptı. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Mehmet Oduncu, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Yorum yazabilirsiniz.