İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

Mustafa BİRDANE ağabeyimize misafir oldu

Derneğimizce düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz hemşehri ziyaretlerimizde bu defa Mustafa BİRDANE ağabeyimize misafir olduk. Fatih İlçesi Kocamustafapaşa semtinde faaliyet gösteren Birdane ticaret www.beyazeşyam.com adlı sanal alışveriş sitesi ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Bolvadin ekonomisi,ticareti ve günlük yaşamı üzerine gerçekleştirdiğimiz sohbet dolayısıyla sayın Mustafa BİRDANE’ye teşekkür ediyor , çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Firma Hakkında

Firmamız 1986 yılında kurulmuş, 1990 yılından itibaren İstanbul’ da Toptan beyazeşya ve bisiklet ürünleri ana grubunda faaliyet göstermektedir.Firma sadece internet ortamında satış yapmamakta olup , satışa sunduğu ürünlerin bir çoğunu aktif toptan ve tedarikçiliğini yapmaktadır.Sorenti marka Bisiklet ürünleri tamamıyla firmanın kendi ürünleridir. Singer ve Uğur ürünlerinin yetkili toptan satıcılığını yapmaktadır.
Firmanın sattığı ürünler spot değildir. Tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir.

KAPSAM

www.beyazesyam.com sitesi üzerinden gerçekleştirilen satışlar işletmeden son tüketiciye (B2C) ve işletmeden işletmeye (B2B) olmak üzere iki şekildedir. Sitede 15 ürün grubunda, 30 binden fazla ürün seçeneğiyle, bilgisayardan cep telefonuna, elektronik ev ürünlerinden, bisiklet çeşitlerine, saat''den oyuncak çeşitlerine kadar geniş ürün seçeneği sunuluyor. Türkiye''nin her yerine dört iş günü içinde "kapıya garantili teslim" imkanı da sağlıyor.Ayrıca Aras Kargo ve Sürat kargo altyapısı kullanarak tüm ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Alışveriş sitesiyle mağazacılık sisteminin birleştirildiği sitenin sistemi e-ticaret alanında beyazeşya sektöründe öncü olarak faaliyetgöstermektedir.

15 kategoriden oluşan sitede her kategoride farklı ürün grubu ve markalarına yer verilmektedir. Markaya göre arama kolaylığı sunan site dünyanın ve Türkiye''nin en iyi markalarına tek tıkla ulaşmanızı sağlıyor.

KALİTE POLİTİKASI

E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikasının temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetler ile Türkiye''de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Müşterilerine ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarının sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarını sürdürmek, temel ilkedir.

İletişim Bilgileri :
Hekimoğlu Ali Paşa Caddesi
Birdane Apartmanı No:135/A
Kocamustafapaşa /İSTANBUL
Tel : 0212 632 66 68
Web : www.beyazesyam.com

 

Yorum yazabilirsiniz.