İletişim
0533 598 84 51
Bolvadin için çalışmak vefamızdandır...

Savaş GÜMÜŞ'ü ziyaret ettik.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz hemşehri ziyaretlerimizde bu defa Savaş GÜMÜŞ’e misafir olduk. Şişli Cevahir Alışveriş Merkezinin bitişiğinde faaliyet gösteren Acar Patent Kalite Ltd.Şti. kendi sahasında oldukça iddialı bir firma.Marka – Patent denilince akla ilk gelenlerden.Güleryüzlü tavrı ve misafirperverliği sebebiyle Savaş GÜMÜŞ’e teşekkür ediyor , çalışmalarında başarılar diliyoruz.


FİRMA ADI : ACAR Patent & Kalite Ltd. Sti.
İLETİŞİM :
www.acarpatent.com
www.acarkalite.com
www.facebook.com/acarpatent.ltd
www.facebook.com/inovasyondunyasi

T : 0212.211 16 16
F : 0212.356 20 02

GENEL MÜDÜR : Savaş GÜMÜŞ

FİRMA PROFİLİ :
ACAR Patent ve Kalite Danışmanlık Limited Şirketi, Savaş Gümüş ve kardeşleri Rüştü ve Selçuk Gümüş tarafından kurulmuştur.
Şirket 50 kişilik kurumsal organizasyonu ve 15 bini aşkın müşteri portföyü ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.
Şirket iki ana departman olarak faaliyet göstermektedir;

A) PATENT DEPARTMANI
Fikri ve Sınai Hakların (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarımlar, Telif Hakları) yurtiçi ve yurtdışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet vermekte olup, müvekkillerinin haklarının korunması konusunda her türlü hukuki desteği vermek, haksız rekabeti önlemek amacıyla çalışmaktadır.

B) KALİTE DEPARTMANI
Acar Kalite; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı (ISO 9001 vb.), CE, Gost-R, UkrSepro belgeleri ve benzeri konularda hizmet vermektedir.

Acar Kalite Danışmanları; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, Kurumsal ve Kişisel Gelişim eğitimleri, CE, Gost-R, UkrSepro belgesi alımı hizmetlerinin yanında, müşterilerinin işletme problemlerine çözüm ortağı olmakta ve farklı bir bakış açısıyla katma değer oluşturarak rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Yorum yazabilirsiniz.